Değişen ev tiplerinin mutfakları da doğrudan etkilediği su götürmez bir gerçektir. 1+0 daireler ile birlikte açık alana taşınan mutfaklar daha modern bir görünüm kazanmış, evin diğer kalan kısımları ile bir bütünlük sağlamıştır. Dolabı, tezgahı, buzdolabı ve masası ile tek renk olabilen yenilikçi tasarımlar, ahşap ve mermer desenli de olabilmektedir.
Bar tipi tarzı masaların da bulunabildiği modern mutfaklar, göz alıcı bütünlüğe sahip olabilmektedirler. Yenilikçi mutfak tasarımlarında artık tezgah yanında ofis tipini andıran masalar görecek, ankastrelerin yerlerine de alışmanız gerekecektir. Çünkü değişen algı ile birlikte iç mimarlar mutfağa da el atmıştır. Tek tip mutfaklar barındıran evlerden çok özel tasarımları andıran mutfak tasarım modelleri son derece sağlıklı, modern ve estetik bir görünüme sahiptir.
Dar mutfaklar için oldukça geniş hacimli dolaplar barındırılarak yer tasarrufu sağlanabilmektedir. Bu özel dolaplar sayesinde yemek yapmak için daha fazla alana sahip olabileceksiniz. Böylelikle dar bir alanda birden fazla iş yapabilirsiniz. Yeni evlerin sınırlı metrekarelerini de göz önüne alacak olursak böylesine yer tasarrufu sağlayan dolaplar iyi bir fikir sayılabilir.

Blue Home

Ankara Mimarlık, Ankara İç Dekorasyon, Ankara Dış Dekorasyon, Ankara Katlanır Cam Balkon Sistemleri.
© 2015 Blue Home - Çankaya Mobilya, Çankaya Fayans, Dekorasyon, Çankaya PVC, Çankaya Boya & Badana, Çankaya Tadilat, Çankaya Mimarlık Hizmetleri. Çankaya / Ankara